×

Soutěž byla ukončena.

Finalistka naší soutěže je již v prestižní modelingové agentuře

Jedna z vítězek soutěže se uchytila ve sféře modelingu. Díky profesionálním fotografiím, které byly součástí ceny pro vítězku, se jí otevřely dveře ke splnění snu každé dívky.

Finalistka naší soutěže je již v prestižní modelingové agentuře

Česká republika je vyhlášená krásnými ženami. Češky už dlouhou dobu dobývají světová mola a jejich úspěch je fenomenální. První slavná generace svou kariéru pomalu končí, naštěstí Češky mají stále co nabídnout.

Dívky, které sní o kariéře v módní branži, se mohou registrovat v modelingových agenturách nebo vyzkoušet štěstí v internetových soutěžích. Jednou z nich je i soutěž portálu eXtra.cz Nejhezčí holka, kde se v červnu tou nejhezčí dívkou stala sedmnáctiletá Lenka Knoblochová. Právě jí soutěž Nejhezčí holka otevřela dveře do světa modelingu.

Jako vítězka si Lenka odnesla 5000 Kč a zúčastnila se profesionálního focení s fotografem českých celebrit Janem Tůmou. Od focení uplynulo jen několik týdnů a Lenka už je zastoupena prestižní agenturou, která zaštiťuje přední české modelky i slavné osobnosti.

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPHOLKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!