×

Soutěž byla ukončena.

Vítězkou červencového kola se stala Niki Knoblochová!

Nejhezčí dívkou pro měsíc červenec se stala přirozeně krásná jednadvacetiletá slečna Niki Knoblochová. Tato půvabná brunetka s uhrančivým pohledem ze Středočeského kraje získala rekordních 8 891 hlasů!

Vítězkou červencového kola se stala Niki Knoblochová!

Výherkyně Niki

http://www.nejhezciholka.cz/holky/niki-knoblochova-daniel-knobloch

Na druhém místě se umístila též jednadvacetiletá, přesto již dnes okouzlující mladá maminka Kateřina „Katuška“ Bodyová, s počtem 7 259 hlasů. Třetí místo se ziskem 3 341 hlasů vybojovala Lenka „Catrin“ Knoblochová. Výherkyním gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktovány e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favoritky v soutěži o nejhezčí holku podporovat i nadále! Vítězky každého měsíce obdrží za první místo profi fotoset od prestižního fotografa Jana Tůmy a krásných 5 tisíc korun, za druhé místo 3 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 2 tisíci korun.

Jsme rádi a mile překvapeni, kolik krásných slečen se do soutěže přihlásilo. Konkurence je obrovská a pozice prvních míst do posledních chvil nejisté. Všem tedy přejeme mnoho úspěchů v srpnovém kole!! Ať jsou Vaše favoritky co nejúspěšnější!!!

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPHOLKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!