×

Soutěž byla ukončena.

Vítězkou červnového kola je „Catrin“ Lenka Knoblochová

Nejhezčí dívkou pro měsíc červen se stala sympatická brunetka Lenka Knoblochová. Tato půvabná slečna ze Středočeského kraje získala rekordních 6835 hlasů!

Výherkyně Catrin

http://www.nejhezciholka.cz/holky/catrin-lenka-knoblochova-lenka-knoblochova

Vítězkou červnového kola je „Catrin“ Lenka Knoblochová

Na druhém místě se umístila dívka Otuška Kopřivová, která získala 5 322 hlasů. Třetí místo se ziskem 2 518 hlasů vybojovala Anna „Ann Dýý“ Hnátková. Výherkyním gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktovány e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favoritky v soutěži o nejhezčí holku podporovat i nadále! Vítězky každého měsíce obdrží za první místo profi fotoset od prestižního fotografa Jana Tůmy a krásných 5 tisíc korun, za druhé místo 3 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 2 tisíci korun.

Jsme rádi a mile překvapeni, kolik krásných slečen se do soutěže přihlásilo. Konkurence je obrovská a pozice prvních míst do posledních chvil nejisté. Všem tedy přejeme, ať během červencového kola jsou Vaše favoritky co nejúspěšnější!!!

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPHOLKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!