×

Soutěž byla ukončena.

Bělejší chrup až o šest odstínů za hodinu? Hned a bez bolesti!

Bělení zubů bylo doposud poměrně nepříjemnou procedurou. Citlivost dásní, bolesti zubů nebo neefektivní výsledek. To je už minulost!

Bělejší chrup až o šest odstínů za hodinu? Hned a bez bolesti!

Do České republiky dorazil inovativní přístroj, který umožňuje chrup zesvětlit o několik odstínů již za hodinu. 

„Přístroj Philips ZOOM je novinkou na českém trhu a svými výsledky předčí ostatní bělící metody,“říká MUDr. Eva Gojišová z pražské kliniky Ambicare, kde nejmodernější proceduru v bělení zubů provádějí. Vzhledem k 6% koncentraci peroxidu vodíku se tento bělící proces provádí pod dohledem profesionálů v ordinaci. Pro domácí bělení smí být použit výrobek o obsahu maximálně 0,1% peroxidu vodíku, proto doma zdaleka nelze dosáhnout takových výsledků.

Pacient musí před bělením projít kontrolou u zubaře a také dentální hygienou. Pokud je vše v pořádku, zesvětlování chrupu již nic nebrání. Nejdříve jsou pacientova ústa nachystána a následně probíhá samotné bělení. Na zuby je poté nanesen speciální gel, který za pomoci modrého LED záření z přístroje Philips ZOOM způsobuje bělící reakci. Bělící cyklus se opakuje celkem čtyřikrát po patnácti minutách. Jelikož vše probíhá během jednoho sezení, zářivý úsměv má pacient zhruba po 90 minutách bělení včetně všech nezbytných úkonů před a po ošetření.

Bělení funguje na principu zesvětlování pigmentu, čímž se ztrácí žluté zabarvení a zub se zprůsvitňuje, tedy opticky působí bělejší. Tento systém je nejžádanější na světě a díky profesionálnímu bělení v kombinaci se sadou na domácí použití (po dobu 1-2 týdnů) je dosaženo jedinečných výsledků.

Svůj úsměv si v Praze můžete nechat vybělit na klinice AmbiCare Clinic, která se nachází na Praze 4-Šeberově, www.ambicare.eu.

Publikováno před 4 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPHOLKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!