×

Soutěž byla ukončena.

Změna v doplňkové soutěži Holka sympatie

Vážení soutěžící, kvůli změně nastavení pravidel facebookového hlasování jsme nuceni inovovat pravidla doplňkové soutěže Holka sympatie.

Změna v doplňkové soutěži Holka sympatie

Dosavadní model počítal s tím, že vítězem této soutěže se stane ta dívka, která získá nejvíce facebookových hlasů „to se mi líbí“ za celý rok. To však již do budoucna nebude možné zcela zajistit.

Proto jsme se rozhodli soutěž ve stávající podobě uzavřít ke 4. srpnu 2013. Slečna, která mělo k tomuto datu nejvíce facebookových hlasů „to se mi líbí,“ získává titul Holka sympatie Jaro + léto 2013 a speciální cenu v podobě poháru.

Ode dneška počínaje pak bude soutěž Holka sympatie probíhat podle nových pravidel. Bude vyhlašována vždy na konci měsíce a jejím vítězem se stane ta dívka, které v daném měsíci získá nejvíce facebookových hlasů „to se mi líbí.“ Na konci každého kola bude všem slečnám počet „to se mi líbí vynulován a soutěžit se začne od začátku.“

Nyní tedy začíná hlasování o titul Holka sympatie – Srpen 2013. Možná jej získá právě vaše favoritka; je to jen na vás! Děkujeme za váš zájem o naši soutěž a věříme, že změnu pravidel přijmete s pochopením. Ostatně, díky ní mají vaše krásky větší šanci na výhru!

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPHOLKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!