×

Soutěž byla ukončena.

Výhry

Každý měsíc začíná nové kolo soutěže, každý měsíc máte šanci na výhru! Dívka, která za daný měsíc obdrží nejvíce soutěžních hlasů, získává titul Nejhezčí dívka měsíce. Tato dívka či účastník soutěže, který ji nominoval, získá finanční odměnu ve výši 5000 korun.  Nejhezčí dívka měsíce zároveň získává nárok na nafocení profesionálních snímků od Jana Tůmy, předního českého fotografa. Dívka na druhém místě či účastník soutěže, který ji nominoval, získává 3000 korun a dívka na třetím místě či účastník, který ji nominoval, získává 2000 Kč.

Podmínkou vyplacení cen je zaslání fotokopie či scanu vyplněného a podepsaného Osvědčení o výhře, které pořadatel vítězným účastníkům soutěže rozešle.  Z jednotlivých Nejhezčích dívek měsíce a dalších 20 dívek s nejvyšším počtem hlasů bude za daný kalendářní rok následně zvolena Nejhezčí dívka roku. Udělení tohoto titulu bude spojeno i s předáním hlavní výhry pro tuto dívku či účastníka soutěže, který ji nominoval.

Vítězka ceny Nejhezčí holka roku získává 12 000 Kč, dívka na druhém místě 6000 Kč a dívka na třetím místě 3000 Kč.  Jako doplňková aktivita bude probíhat i soutěž o titul Nejsympatičtější dívka. Tento titul a s ním spojenou cenu v podobě poháru získá ta dívka, která k poslednímu dni roku bude mít nejvyšší počet facebookových hodnocení „like“.

Druhou doplňkovou aktivitou je soutěž Nejoblíbenější dívka - jejím vítězem se stane ta dívka, která na konci roku bude mít největší absolutní počet hlasů.  Přejeme vám hodně štěstí a příjemnou zábavu!

 

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPHOLKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!