×

Soutěž byla ukončena.

Vítězka minulého měsíce Lenka má již okouzlující fotografie!

V minulém kole se na prvním místě s 6 835 hlasy umístila Lenka Knoblochová (18), která vyhrála finanční odměnu 5 000Kč a focení s předním českým fotografem Janem Tůmou, který už řadu let fotí celebrity i ty nejkrásnější dívky pro magazín Playboy. Jak jeho focení s půvabnou brunetkou ze středních Čech vypadalo? Podívejte se do galerie na backstage snímky.

Vítězka minulého měsíce Lenka má již okouzlující fotografie!

Dvě z finálních Lenčiných profi fotek od Jan Tůmy vidíte na titulním snímku. Z princezny krásy udělal Tůma královnu a nádherné fotografie to jen dokazují. Pokud byste se i vy chtěli do soutěže zapojit, máte šanci – soutěží se totiž každý měsíc! Stačí se jen zdarma na našich stránkách zaregistrovat a příští měsíci už můžete před objektivem Jana Tůmy stát zrovna vy!

Soutěže se může zúčastnit každá dívka, která je starší 18 let a má trvalé bydliště v ČR. Vítězka každého měsíce získá 5000 Kč a fotky od Jana Tůmy, dívce na druhém místě připadne 3000 korun a dívce na místě třetím 2000 korun. Prestižní fotografie mohou být právě tou nejlepší vstupenkou do světa modelingu!

 

 

 

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPHOLKA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!